CYKL 6-LETNI

KLASA I/6

  1. Bańkowski Hubert
  2. Chmiel Martyna
  3. Dzwonnik Lidia
  4. Golonka Jakub
  5. Grzeszczak Oliwia
  6. Hałasa Julia
  7. Hołownia Wiktor
  8. Iwaszko Julia
  9. Pajor Olaf
  10. Pluta Dorota
  11. Poboży Aleksandra
  12. Poboży Martyna
  13. Posyniak Sara
  14. Rojek Emili
  15. Wiłkowicz Antoni
  16. Zakrzewska Lena
  17. Ziomek Artur

KLASA II/6

  1. Fijałkowska Eliza
  2. Grochala Szymon
  3. Kopcik Brunon
  4. Kosiorowska Aleksandra
  5. Kraśniańska Anna
  6. Sarzała Nikola
  7. Terelak Nikola
  8. Tychoniec Emilia
  9. Zadroga Martyna

KLASA III/6

  1. Adamus Magdalena
  2. Borkowska Amelia
  3. Budynek Andrzej
  4. Chyła Maja
  5. Czerniec Maria
  6. Dysput Maja
  7. Giergiel Kaja
  8. Kacprzak Aleksander
  9. Karpińska Blanka
  10. Kostro Maja
  11. Kucharski Antoni
  12. Małecka Oktawia
  13. Olejniczak Ewa
  14. Piepióra Hanna
  15. Słota Julia
  16. Staszczuk Korneliusz
  17. Tachasiuk Weronika
  18. Wierzbicka Martyna
  19. Wierzbowska Majka
  20. Wolny  Nikodem
  21. Ziomek Anna

KLASA IV/6

  1. Cywińska Julia
  2. Florczak Wiktoria
  3. Gapińska Patrycja
  4. Kapuścińska Wiktoria
  5. Kozak Natalia
  6. Krzemiński Mikołaj
  7. Krzywnicki Paweł
  8. Migdał Marta
  9. Maduzia Klaudia
  10. Olejniczak Karol
  11. Pawlik Zuzanna
  12. Piska Roksana
  13. Piwoni Natasza
  14. Prus Aleksandra
  15. Siwek Oliwia
  16. Socha Julia
  17. Walkarz Natalia
  18. Wiłkowicz Hanna

KLASA V/6

  1. Chmielewska Kinga
  2. Czaboćko Natalia
  3. Dereń Jan
  4. Gałka Hanna
  5. Harmaciej  Szymon
  6. Kapuściński Jakub
  7. Kostrzębski Sergiusz
  8. Kraśnianska Zofia
  9. Krzemińska Amelia
  10. Łazarska Zofia
  11. Ogiejko   Hanna
  12. Posyniak Anna
  13. Żurowska Nadia

KLASA VI/6

  1. Betyna Zuzanna
  2. Burda  Bartosz
  3. Cupak Anastazja
  4. Jankowska Zofia
  5. Madeja Katarzyna
  6. Majak  Maja
  7. Matuszak Laura
  8. Orłowska Alicja
  9. Orłowska Julia
  10. Orzechowska Oktawia
  11. Płotnicki Bartosz
  12. Strusiewicz Gabriela
  13. Wójcik Łucja
  14. Zielińska Hanna

 

 

CYKL 4-LETNI

KLASA I/4

  1. Dudziński Aleksander
  2. Gajewska Zuzanna
  3. Gawrysiak Joanna
  4. Jakubiak Martyna
  5. Kozieł Kacper
  6. Łopata Karolina
  7. Łuczyński Paweł
  8. Małolepsza Patrycja
  9. Mazurek Maja
  10. Mazurek Oliwia
  11. Młynek Sergiusz

KLASA II/4

  1. Kopcik Julia
  2. Kot Nikola
  3. Laszczyński Oliwier
  4. Mamzer Julia
  5. Marszałek Julia
  6. Osękowski Bartosz
  7. Oświeciński Emil
  8. Terelak Wiktoria
  9. Trusewicz Anna

KLASA III/4

  1. Hołownia Jakub
  2. Kulpa Filip
  3. Olejniczak Martyna

KLASA IV/4

  1. Janeczek Jagoda
  2. Kowalczyk Małgorzata
  3. Mierzwiak Aleksandra