Sukcesy naszych uczniów

Wiosna obfituje w szereg konkursów instrumentalnych w regionie.

Uczniowie Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej dzielnie ćwiczą, przygotowując się do rywalizacji.

  • Duet skrzypcowo-gitarowy w składzie Ewa Olejniczak i Janowska Dominika zaprezentował się 8 kwietnia podczas IX Wiosennego Konkursu Gitarowego zdobywając wyróżnienie
  • Dnia 10 kwietnia młodzi perkusiści spotkali się na XV Zachodniopomorskim Konkursie o zasięgu ogólnopolskim. Nasza uczennica klasy II Maria Czerniec została laureatem III miejsca w kategorii pierwszej.
  • W dniach 24-25 kwietnia 2017 r. odbył się III Konkurs duetów instrumentalnych szkół muzycznych I i i II stopnia „STARGARD POD SZCZĘŚLIWĄ GWIAZDĄ”, w którym uczniowie Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej zostali laureatami:

grupa II

Kaja Giergiel, Jan Dereń – II miejsce

Julia Wolny, Maja Harmaciej – III miejsce

Zofia Kraśniańska, Anastazja Cupak – nagroda specjalna za utwór polskiego kompozytora

  • 15 maja odbyła się III edycja Konkursu Fletowo – Klarnetowego w Szkole Muzycznej w Goleniowie. Konkurs prezentował bardzo wysoki poziom a Jury konkursu składało się z wybitnych pedagogów z Krakowa, Poznania i Szczecina. Wśród nielicznych laureatów wyróżniona została uczennica klasy fletu Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej – Kaja Giergiel.
  • Dnia 17 maja 2017 roku w Pyrzyckiej Szkole Muzycznej I st. w Pyrzycach odbył się IV Zachodniopomorski Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy. Nasi uczniowie również znaleźli się w gronie laureatów:

ZOFIA KRAŚNIAŃSKA

JAKUB HOŁOWNIA

 zajęli II miejsce

W S Z Y S T K I M   G R A T U L U J E M Y!!!

SHARE IT:

Comments are closed.